Adwokat w Mińsku Mazowieckim

Adwokat w Mińsku Mazowieckim 

Adwokat w Mińsku Mazowieckim. Nazywam się Marta Wnuk i zajmuję się sprawami rodzinnymi i karnymi. Często trafiają do mnie klienci z Mińska Mazowieckiego, ponieważ szukają dobrego adwokata do sprawy rodzinnej lub karnej. 

Sprawa karna a rozwód

Zacznijmy od początku – co ma wspólnego sprawa karna z rozwodem? Z przykrością muszę stwierdzić, że dużo. Kiedy strony zawarły związek małżeński, nie myślały o tym, że kiedyś będą zeznawać w sądzie karnym. Niestety kiedy ustaną między stronami więzi, czyli więź duchowa, fizyczna i gospodarcza, wówczas zaczyna się eskalacja konfliktów. Kiedy brak między stronami miłości, pojawiają się problemy. Najczęściej zaczynają się one na tle finansowym. W obliczu problemów zaczynają się sprawy karne. 

Kiedy rozwód?

Zacznijmy od początku. Orzeczenie rozwodu jest możliwe, kiedy między małżonkami nastąpiło rozluźnienie więzi. Musi być to zupełny i trwały rozkład pożycia małżeńskiego. Co to znaczy? Musimy w pozwie o rozwód wskazać, iż rozkład pożycia małżeńskiego jest o charakterze trwałym, czyli nie widzimy żadnych szans na to, że do siebie wrócicie. Zupełny rozkład pożycia oznacza, że zerwaniu uległy wszelkie więzi, a więc i duchowe, i fizyczne, i gospodarcze. Mam nadzieję, że więzi trwałości nie muszę państwu tłumaczyć, ale chodzi generalnie o to, czy widzicie szansę na odbudowanie łączących was więzi czy też nie. Jeżeli sąd uzna, że nie ma między państwem więzi łączących, wówczas orzeknie rozwód.

Adwokat a specjalizacja

Kancelaria Adwokacka Marta Wnuk to Kancelaria składająca się z zespołu doświadczonych specjalistów. Ja nazywam się Marta Wnuk i zajmuję się sprawami rodzinnymi, a w szczególności rozwodami oraz sprawami karnymi związanymi z przemocą w rodzinie. Moja główna Kancelaria co prawda mieści się w Warszawie, niemniej jednak prowadzę dosyć dużo spraw z Mińska Mazowieckiego. 

Prawnik Specjalista

Wybierając prawnika należy przede wszystkim kierować się specjalizacją, nie lokalizacją. Specjalizacja w prawie jest bardzo ważna, albowiem nie można być we wszystkim dobrym. Tylko specjalizacja gwarantuje sprawne i rzetelne udzielanie porad prawnych. Wobec tego świadczę kompleksową pomoc prawną w Warszawie. Moim zadaniem jest ułożenie strategii w danej sprawie oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów w tym obszarze. 

Adwokat prawo rodzinne i karne 

Reprezentuję swoich klientów przed sądami i urzędami. Obsługa prawna obejmuje przede wszystkim prawo rodzinne oraz prawo karne. Jest to dziedzina prawa, z którą mam wiele wspólnego. Przede wszystkim kocham to, co robię. Gwarantuję świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie, albowiem już niejednokrotnie przechodziłam tego typu sprawy z moimi klientami. 

Dobry adwokat – czyli jaki?

Zaufanie do adwokata jest bardzo ważne. Klient musi ufać swojemu adwokatowi, aby móc z nim szczerze rozmawiać i opowiedzieć wszystko zgodnie z prawdą.

Jestem po to, aby zająć się tym, na czym najlepiej się znam.

Ważne jest zaangażowanie, dyspozycyjność i bezpieczeństwo. Stworzyłam tak wąską specjalizację jak sprawy rodzinne i karne, a w szczególności sprawy związane z rodziną, aby pomagać osobom w trudnych momentach życiowych.

Czym się zajmuję? Jestem adwokatem, który reprezentuje klientów przed sądami oraz organami ścigania. Działam w imieniu moich klientów na terenie całej Polski. W sprawach karnych i rodzinnych istotne jest sporządzanie pism procesowych i analizowanie ich pod kątem poprawności zgodnie z przepisami.

Jak znaleźć dobrego Adwokata ?

Często szukamy w internecie dobrego adwokata. Pytanie – co znaczy dla ciebie dobry adwokat? Przede wszystkim myślę, że dobry adwokat specjalizuje się w danej dziedzinie prawa. Niestety, jak to się mówi, nieznajomość prawa szkodzi.

 

Zadzwoń