Adwokat w Łomiankach

Adwokat w Łomiankach. Szukasz dobrego adwokata z Łomianek i zastanawiasz się, jakiego wyboru dokonać? Przede wszystkim zawsze trzeba dokonywać wyboru według swojej intuicji i patrzeć na specjalizację adwokacką. Moja Kancelaria mieści się co prawda w Warszawie, ale z wielką przyjemnością obsługuję klientów z Łomianek. Nazywam się Marta Wnuk i zajmuję się świadczeniem profesjonalnych usług z zakresu prawa rodzinnego i karnego. 

Jak wybrać adwokata karnistę? – Adwokat w Łomiankach

Przede wszystkim zawsze należy kierować się specjalizacją. Dlaczego? Prawo karne składa się z zespołu przepisów. Niezbędna jest umiejętność dostosowywania wskazanych w nim paragrafów do sytuacji klienta. Prawo karne obejmuje sprawy dotyczące przestępstw przeciwko zdrowiu, ale też pobicia, wyłudzenia, kradzieże, przestępstwa skarbowe, oskarżenia o fałszerstwa, prowadzenie pojazdów mechanicznych w stanie nietrzeźwości i wiele innych.

Bardzo często zdarza się również, że prawo karne ma wiele wspólnego z prawem rodzinnym. Zdarzają się sytuacje, w których dochodzi do zawiadomienia organów ścigania, bo jeden z małżonków znęca się nad drugim. Warto również pamiętać, że kluczowy w sprawach karnych jest czas. Dlatego lepiej nie zwlekać. Może dojść do sytuacji, że będziemy przesłuchani. Wówczas musimy wiedzieć, co mamy mówić. Jeżeli masz taką sytuację, jak najszybciej skontaktuj się z adwokatem karnistą, który Ci pomoże. Ja nazywam się Marta Wnuk i prowadzę kancelarię w Warszawie. Obsługuję województwo mazowieckie. Zapraszam Cię do swojej kancelarii!

Czym się zajmuję w zakresie prawa karnego? 

Jeżeli chodzi o prawo karne, zajmuję się postępowaniem przygotowawczym i sądowym. W razie potrzeby również jestem obrońcą w postępowaniu apelacyjnym albo kasacyjnym. Prowadziłam również sprawy o wznowienie postępowania, odroczenie wykonywania kary, przedterminowe warunkowe zwolnienie oraz o dozór elektroniczny. Ten ostatni należy do najbardziej powszechnych spraw. 

Jak pracuję z klientami? – Adwokat w Łomiankach

Reprezentuję interesy moich klientów – zarówno pokrzywdzonych, jak i oskarżonych. Zawsze zaczynam od celu i od informacji, co możemy osiągnąć. Informuję także, jakie może być rozstrzygnięcie Sądu. W sprawach karnych jest to czasem dosyć skomplikowane, ponieważ nie jesteśmy w stanie przewidzieć rozstrzygnięcia.

 

Z poważaniem,

Adwokat Marta Wnuk

✅ Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

☎tel.: +48691512933

📧 e-mail: kontakt@adwokatwnuk.pl

Zadzwoń